הפודקאסט - 'מחוברת'

פרק 6 - מה אנשים לא מבינים על בולמוסים ומה מחכה לי בסוף הדרך

אחת הצליחה סוף סוף להיכנס להיריון אחרי לא מעט ניסיונות, לאחת נעלמו לחלוטין התפרצויות זעם, אחת התקבלה לעבודה שחלמה עליה, אחת נכנסה לזוגיות מיטיבה, אחת הצליחה לצאת מהבית ולעמוד בזכות עצמה, כולן היו בטוחות שאין להן סיכוי וזה בכל זאת קרה.. וכשזה קורה, המשקל באמת כבר הרבה פחות משנה ועדיין אם הוא מטריד, בשלב הזה, אני ניגשת לזה ממקום אחר לחלוטין עם פי מאה סיכויי הצלחה..
שאלתן כל כך הרבה שאלות טובות ומצוינות שהקלטתי לכן פרק מיוחד שמדבר רק על זה –
כל מה שאנשים לא מבינים על התקפי אכילה ומה מחכה לך בסוף המסע..

פרק 5 - אכילה רגשית בימי מלחמה

אז זהו לא פרק שיגיד לכם מה עושים עם האכילה הרגשית בזמן מלחמה אלא פרק שייתן לכם רגע לגיטימציה פשוט להיות עם זה, להבין שהמצב כרגע עבור רובינו הוא מצב הישרדותי, פרק שיעזור לכם למצוא חמלה כלפי עצמיכם ויחד עם זאת ייתן לכם מספר אפשרויות שיסייעו לכם לחוות אכילה קצת יותר אסופה בימים כה מאתגרים כשהנפש כל כך פזורה.

נ.ב: הפרק הזה הוקלט בספונטניות ולצערי התגלו בו בעיות סאונד רק לאחר ההקלטה ולא יכולתי לוותר עליו, מקווה שלא יפריע מיד

פרק 4 - האם ומתי ניתן לקדם ירידה במשקל עם אכילה רגשית ברקע?

זו אולי השאלה שאני הכי נשאלת בקליניקה, האם ניתן לטפל באכילה רגשית ומקביל לייצר ירידה במשקל, אם כן איך , מתי ובאיזה תנאים. אז הקלטתי פרק שמרחיב ומפרט על כל הפרטים. איך אפשר גם לטפל באכילה רגשית וגם לקדם ירידה במשקל כדי שזה יצליח באמת ולא נחזור אחורה לאכילה לא מיטיבה.

פרק 3 - מה טוב בשומן שלי?

מה אם הייתי אומרת לך שיש לשומן שלך תפקיד בעולמך, שאת לא דפוקה ואין בך שום פגם, שהשומן שלך במידה והוא מהווה קושי משמעותי בחייך הוא גם חלק מהשיעור של הנשמה שלך כאן בעולם הזה. בפרק הזה אני מציעה פרספקטיבה חדשה להסתכל על השומן ועודף המשקל שלנו מתוך רצון להתקדם צעד נוסף לעבר חיים בהם אנחנו שלמים עם האוכל ועם הגוף שלנו.

פרק 2 - איך להיות בחמלה כלפי עצמינו

כמה פעמים שמעתי את המשפט – תהיי קצת בחמלה עם עצמך. אני באופן אישי מתקשה פעמים רבות להיות בחמלה כלפי עצמי ולכן החלטתי להביא לפה היום את הקשיים של להיות בחמלה ולדבר על מה בכל זאת אפשר לעשות.

פרק 1 - איך להסביר לעולם מה את חווה בהתקף אכילה

יצא לך פעם לספר למישהו שיש לך התקפי אכילה ולקבל ממנו מבט מוזר? שלא לומר שיפוטי?
התקפי אכילה הם לא עניין של כוח רצון או בחירה אלא דחף פיזיולוגי של ממש שמגיע מהגוף.
בפרק הזה באתי להסביר מה קורה לנו בעצם בזמן התקף אכילה ולמה זה מרגיש כל כך חזק מאיתנו.

תפריט נגישות