פגישות אחד על אחד

זו הדרך היחידה שאני מכירה לירידה אמיתית במשקל, כזו שקורית כמעט כתופעת לוואי,
בטבעיות ומחזיקה מעמד לתמיד.

אני מזמינה אותך לתהליך אישי במפגשים של אחד על אחד יחד איתי, בהם נבחן את דפוסי החשיבה שגרמו לך להיכשל עד היום בדיאטות, נלמד איך ניתן לשנות אותם, נטפל בשורש הבעיה באכילה הרגשית כך שזה יהיה הניסיון האחרון שלך לירידה במשקל.

אני דוגלת באכילה מאוזנת, בה אין איסורים או הגבלות, כל השפע זמין עבורנו לפי בחירתנו, אך כדי שנוכל לבצע את הבחירות הטובות ביותר לנו וננהל אנחנו את האכילה שלנו ולא היא תנהל אותנו, צריך במקביל גם לעשות עבודה רגשית.

"תודה אורלי, את מדהימה ומיוחדת, תודה רבה שאת קיימת"...
עדי

לקביעת פגישת היכרות, השאירי את פרטייך כאן

  איך זה עובד?

  אנחנו ניפגש מידי שבוע בקליניקה שלי בהוד השרון לפגישה בת שעה.
  עלות שעת אימון – 450 ש"ח 

  איך תרגישי בסוף תהליך האימון?

  לקביעת פגישת היכרות, השאירי את פרטייך כאן

   איך תדעי שזה הדבר הנכון עבורך?

   מי אני ומה מביא אותי לכאן?

   אני אורלי קובר, מאמנת לשחרור מאכילה רגשית או כמו שאני אוהבת לקרוא לזה מלווה נשים ששכחו איך אוכלים ללא קשר למה מרגישים. האכילה הרגשית אצלי, התחילה עוד לפני גיל 10 ומגיל 20 אני חוקרת את התחום ולומדת אותו, בהתחלה על עצמי ובהמשך כמובן גם על אחרים.
   למדתי מנטורינג ,NLP ועל הדרך גם קצת תזונה טבעית בשביל להעשיר עוד יותר את ארגז הכלים שלי, כדי שאוכל לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

   למה זה כל כך מעניין אותי?
   כי אכילה נכונה היא דבר בסיסי ורבים מאיתנו מתקשים איתה. התרגלנו להפיל על האוכל את כל הבעיות שלנו  ולהשתמש בו כדי להרגיש יותר טוב ולהעלים את מה שכואב לנו.

   כשאני משתמשת בצמד המילים אכילה נכונה אין הכוונה לסוג התזונה, אלא לאיזון שבאכילה בראש ובנפש. להתעסקות שלנו במה אנחנו אוכלים והאם אנחנו באמת משתמשים באוכל כדי להזין את גופינו או את ליבנו. אני חולמת על יום שבו נשים פחות יאבקו כל כך על גופן ומשקלן, פחות יהרסו את כל המנגנונים הטבעיים של גופן המדהים עם דיאטת השעה. יום שבו יותר נשים יסתכלו במראה ויאהבו את מה שהן רואות ויבינו כמה הן שוות וראויות.

   איך אני יודעת שאני יכולה לעזור לך?

   כי אין חכם כבעל ניסיון. יכול להיות לך כל הידע בעולם, אך לעולם לא תדע להעביר אותו בצורה המיטבית אם לא היית בנעלי האדם שמולך. לעולם לא תוכל להיכנס לראש שלו ולהבין את מכאוביו באמת אם לא היית שם בעצמך. אני הייתי שם, בכאב, בתסכול ובקושי והחלום שלי הוא להראות לכמה שיותר נשים שיש דרך אחרת.

   אכילה שפויה בראש בריא

   מה מספרים לקוחות שלנו?

   המטרה שלנגד עיני היא ההצלחה שלך !

   מכל מטופלת אני לומדת, גדלה, מדייקת ומתפתחת כדי שכל אחת תצליח בדרך שלה, לאהוב את הגוף שלה, לאהוב את עצמה, לאהוב את מה שהיא רואה במראה, להיות משוחררת מכל נושא האוכל והמשקל.

   לקביעת פגישת היכרות, השאירי את פרטייך כאן