סוף למאבק במשקל מבלי לוותר על מה שאת אוהבת

 • אם את מרגישה שהאכילה הרגשית מעיקה עלייך ומשפיעה לך על איכות החיים
 • אם את מרגישה שהאכילה הרגשית מחבלת לך בכל הניסיונות שלך לרדת במשקל
 • אם את כבר מיואשת ובטוחה שלעולם לא תצליחי לרדת במשקל ולשמור על זה

אני מזמינה אותך לשים בצד את כל מה ששמעת כבר על דיאטות ולבוא לשמוע איך לעשות בחירות מתוך מקום בו את שולטת באוכל שאת מכניסה לגוף ולא מתוך מקום בו האוכל מנהל אותך ובוחר בך.

לא, זו לא עוד הרצאה שתגיד לך מה את צריכה לאכול, כמה ומתי.

זו הרצאה מפתיעה, מרתקת ושונה מכל מה ששמעת בתוכניות הרזיה למיניהן, מלאה בהמון ידע וכלים פרקטיים שכבר בתום ההרצאה תוכלי להתחיל ליישם.

לא בטוחה או מתלבטת? רוצה לשמוע פרטים נוספים? יש שאלה שבוערת בך? או שסתם בא לך לשתף, את מוזמנת לדבר איתי באימייל או בטלפון emotionaleater2017@gmail.com

כמה, מתי ואיפה?


לאור המציאות החדשה של כולנו ההרצאה עברה לפורמט דיגיטלי
ותישלח במייל בתאריך בו הייתה אמורה להתקיים ההרצאה ב-26.03

 עלות הרשמה להרצאה הינה 97 ₪  (במקום 129 ₪)

בא לך לבוא עם חברה / אמא / דודה ? מעולה! עלות כרטיס זוגי 149 ₪ (במקום 194 ₪)

ההרצאה מתנהלת באווירה נשית ואינטימית,

התשלום מתבצע מראש ומספר המקומות מוגבל, ממליצה לך להבטיח את מקומך.

להצטרפות, נשאר לך רק למלא את הטופס הבא כדי להגיע לעמוד התשלום המאובטח

  מה תעניק לך השתתפות בהרצאה?

  גם אם את בטוחה ששמעת כבר הכל, תני לי הזדמנות להפתיע אותך!
  אין לך מה להפסיד, מקסימום תרוויחי 

  להצטרפות, נשאר לך רק למלא את הטופס הבא כדי להגיע לעמוד התשלום המאובטח

   לא בטוחה או מתלבטת? רוצה לשמוע פרטים נוספים? יש שאלה שבוערת בך? או שסתם בא לך לשתף, את מוזמנת לדבר איתי באימייל או בטלפון emotionaleater2017@gmail.com

   על מה נדבר בהרצאה?

   הפרכת מיתוסים הקשורים למשקל, שחרור תחושת האשמה שמתלווה לאכילה והבנה מדוע ההגבלות והאיסורים בעצם רק שולחים אותנו לאוכל, תורמים להשמנה ולא עוזרים לנו.

   מה קרה למנגנון השובע – רעב שלנו ואיך מתחברים אליו מחדש. מהו בכלל רעב רגשי, איך מזהים את ההבדלים בין רעב פיזי לרגשי ונענים אליהם בצורה שלא תגרום לנו לעלות במשקל.

   איך מנרמלים את האכילה שלנו ולומדים לאכול כמו אדם רזה. איך מורידים את הריגוש ממאכלים מסוימים ואיך מתייחסים לכל סוגי המזון באופן זהה.

   מה גורם לנו לאכול גם כשאנחנו לא רעבות ואיך מפסיקים את זה. אכילה רגשית מהי? מהי באה ללמד אותנו? איך מפחיתים / מונעים אותה?

   איך משנים את כל המחשבות והאמונות שמונעות ממני לרדת במשקל. אילו אמונות יש לי הקשורות למשקל שלי? איך אני יכולה לבחור במה להאמין כך שהאמונה תעבוד בשבילי ולא נגדי.

   ויש גם בונוסים!

   בונוס מס' 1

   הנחה בהרשמה לקורס הקרוב

   בונוס מס' 2

   הנחה ברכישת מדריך עבודה אישי לשחרור מאכילה רגשית ללמידה עצמית

   להצטרפות, נשאר לך רק למלא את הטופס הבא כדי להגיע לעמוד התשלום המאובטח

    איך תדעי שההרצאה מתאימה לך?

    אם את מתחברת אפילו לחלק ממה שכתוב כאן, אני מזמינה אותך לבוא לשמוע משהו אחר, משהו שונה, ששחרר כבר מאות נשים מאכילה רגשית ויכול לעבוד גם עבורך והחלק הכי טוב – זה לא מצריך ממך פרומיל של מוטיבציה, משמעת עצמית או כוח רצון !

    מי אני ומה מביא אותי לכאן?

    אני אורלי קובר, מאמנת לשחרור מאכילה רגשית או כמו שאני אוהבת לקרוא לזה מלווה נשים ששכחו איך אוכלים ללא קשר למה מרגישים. האכילה הרגשית אצלי, התחילה עוד לפני גיל 10 ומגיל 20 אני חוקרת את התחום ולומדת אותו, בהתחלה על עצמי ובהמשך כמובן גם על אחרים.
    למדתי מנטורינג ,NLP ועל הדרך גם קצת תזונה טבעית בשביל להעשיר עוד יותר את ארגז הכלים שלי, כדי שאוכל לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

    למה זה כל כך מעניין אותי?
    כי אכילה נכונה היא דבר בסיסי ורבים מאיתנו מתקשים איתה. התרגלנו להפיל על האוכל את כל הבעיות שלנו  ולהשתמש בו כדי להרגיש יותר טוב ולהעלים את מה שכואב לנו.

    כשאני משתמשת בצמד המילים אכילה נכונה אין הכוונה לסוג התזונה, אלא לאיזון שבאכילה בראש ובנפש. להתעסקות שלנו במה אנחנו אוכלים והאם אנחנו באמת משתמשים באוכל כדי להזין את גופינו או את ליבנו. אני חולמת על יום שבו נשים פחות יאבקו כל כך על גופן ומשקלן, פחות יהרסו את כל המנגנונים הטבעיים של גופן המדהים עם דיאטת השעה. יום שבו יותר נשים יסתכלו במראה ויאהבו את מה שהן רואות ויבינו כמה הן שוות וראויות.

    איך אני יודעת שאני יכולה לעזור לך?

    כי אין חכם כבעל ניסיון. יכול להיות לך כל הידע בעולם, אך לעולם לא תדע להעביר אותו בצורה המיטבית אם לא היית בנעלי האדם שמולך. לעולם לא תוכל להיכנס לראש שלו ולהבין את מכאוביו באמת אם לא היית שם בעצמך. אני הייתי שם, בכאב, בתסכול ובקושי והחלום שלי הוא להראות לכמה שיותר נשים שיש דרך אחרת.

    אכילה שפויה בראש בריא

    מה מספרים לקוחות שלנו?

    המטרה שלנגד עיני היא ההצלחה שלך !

    מכל מטופלת אני לומדת, גדלה, מדייקת ומתפתחת כדי שכל אחת תצליח בדרך שלה, לאהוב את הגוף שלה, לאהוב את עצמה, לאהוב את מה שהיא רואה במראה, להיות משוחררת מכל נושא האוכל והמשקל.

    בכנות, הדבר הכי מרגש בתהליך הזה, זה לראות אילו דברים חדשים נפתחים ומקבלים מקום בחייה של כל מטופלת ותופסים את מקומם של האוכל והמשקל, לאחר התהליך.

    אין פה קסמים או הבטחות ריקות, אלא תהליך נגיש ופרקטי שרק יכול לשפר את חייך.

    להצטרפות, נשאר לך רק למלא את הטופס הבא כדי להגיע לעמוד התשלום המאובטח